+420 325 510 211  | 
  DS:5adasau
Frekvence svozu směsného komunálního odpadu fyzických osob
Svoz nádob o objemu 1100l je prováděn celoročně každý týden v den dle rozpisu ulic.
Svoz nádob o objemu 110l, 120l a 240l je prováděn celoročně v sudý týden v den dle rozpisu ulic.

V obecních částech Dvorce a Byšičky svoz 110l, 120l a 240l nádob prováděn celoročně v sudou středu.

Svoz je prováděn i ve dnech, které připadnou na dny státních svátků.

Název ulice Den svozu
28. října čtvrtek
9. května čtvrtek
Alešova úterý
Blahoslavova úterý
Boženy Němcové čtvrtek
Brandlova úterý
Braunova úterý
Brigádnická středa
Brožíkova čtvrtek
Cihelna úterý
Čapkova úterý
Čechova úterý
Čelakovského úterý
Československé armády čtvrtek 
Dobrovskho sady čtvrtek
Dohalského čtvrtek
Dolejší čtvrtek
Družstevní čtvrtek
Dukelská čtvrtek
Dvorecká úterý
Dvořákova úterý
Fibichova úterý
Fuksova čtvrtek
Generála Přikryla čtvrtek
Havlíčkovo náměstí úterý
Havlínova čtvrtek
Hořejší čtvrtek
Hrabanov úterý
Husova čtvrtek
Husovo náměstí čtvrtek
Jahodová čtvrtek
Jaromírovy sady úterý
Járy Cimrmana čtvrtek
Jedličkova čtvrtek
Jedličkovo sídliště čtvrtek
Jiráskova čtvrtek
K Bažantnici úterý
K Borku čtvrtek
K Labi čtvrtek
K Milovicím pátek
K Šibáku pátek
K Závodišti úterý
Kafkova čtvrtek
Kapitána Jaroše úterý
Kaprova úterý
Karolíny Světlé čtvrtek
Ke Karlovu úterý
Ke Kovoně úterý
Ke Skále úterý
Ke Střelnici úterý
Ke Vrutici čtvrtek
Klicperova středa
Kollárova čtvrtek
Komenského čtvrtek
Králíčkova čtvrtek
Krátká čtvrtek
Křižíkova čtvrtek
Kupkova úterý
Legionářská čtvrtek
Lidická čtvrtek
Lipová středa
Lom úterý
Luční pátek
Máchova úterý
Mánesova čtvrtek
Masarykova úterý
Mírová čtvrtek
Mladá středa
Muchova úterý
Na Brůdku čtvrtek
Na Františku úterý
Na Homolce pátek
Na Mlíčníku středa
Na Písku čtvrtek
Na Rybníčku úterý
Na Staré vsi čtvrtek
Na Vlečce čtvrtek
Na Výsluví středa
Na Vysoké mezi čtvrtek
Na Zemské stezce čtvrtek
Náměstí Bedřicha Hrozného úterý
Nerudova čtvrtek
Nová čtvrtek
Okrsek středa
Okružní pátek
Olbrachtova čtvrtek
Palackého čtvrtek
Pivovarská čtvrtek
Pod Klášterem úterý
Poděbradova středa
Průmyslová středa
Přemyslova čtvrtek
Příčná úterý
Raisova úterý
Resslova čtvrtek
Riegrova úterý
Růžová středa
Rybízová čtvrtek
Sadová úterý
Seifertova čtvrtek
Sídliště pátek
Skupova středa
Slunéčkova čtvrtek
Smetanova čtvrtek
Sojovická úterý
Sokolovská čtvrtek
Sokolská čtvrtek
Spojovací čtvrtek
Stržiště úterý
Šafaříkova čtvrtek
Školní náměstí čtvrtek
Škrétova čtvrtek
Škroupova čtvrtek
Šmeralova čtvrtek
Šporkova úterý
Švermova čtvrtek
Třebízského čtvrtek
Třešňová čtvrtek 
Tylova středa
Tyršova úterý
U Braňky úterý
U Cihelny úterý
U Dráhy čtvrtek
U Křížku úterý
U Labe čtvrtek
U Nadjezdu čtvrtek
U Nové hospody čtvrtek
U Okrouhlíku středa
U Stadionu čtvrtek
U Vodárny pátek
V Olších úterý
V Polích úterý
V Zátiší středa
Ve Skále úterý
Ve Vilách čtvrtek
Ve Višňovce čtvrtek
Veleslavínova čtvrtek
Vichrova čtvrtek 
Vodákova úterý
Vojáčkova čtvrtek
Vojanova úterý
Vrchlického čtvrtek
Za Koncem středa
Za Kruhovkou čtvrtek
Za Labem čtvrtek
Za Pávem pátek
Za Zámkem úterý
Zahradní čtvrtek
Zámecká úterý
Zámek úterý
Žižkova úterý
Nalezli jste chybu? Označte ji myší a stiskněte Ctrl + Enter.