+420 325 510 211  | 
  DS:5adasau

Kontakt

TopHelp s.r.o.  Brandýs nad Labem
Pozice:
domácí zdravotní péče
Adresa:
Pražská 298,
Brandýs nad Labem
250 01
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon::
+420 735 174 570

Kontaktní formulář

Poslat email
(volitelné)

Další údaje

Další údaje:

Lenka Narovcová, DiS.

vedoucí zdravotní sestra

Nabízíme služby pro občany v oblasti zdravotní péče a sociálních služeb (osobní asistence) - konkrétně domácí zdravotní péče, sociální služby (osobní asistence) aj.
Zajišťujeme komplexní služby v domácím prostředí klienta.
Uplatňujeme osobní přístup, kvalitu a profesionalitu.
Naše zdravotní služby jsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění na základě indikace praktického lékaře.Oblast zdravotní péče a sociálních služeb v domácím prostředí je čím dál tím více mezi občany žádaná. Proto pokud máte doma rodiče, kteří již nejsou zcela soběstační, nebo potřebujete profesionální radu a odbornou pomoc pro rodinné blízké v domácím prostředí, přenechte vše profesionálům.

TopHelp

TopHelp s.r.o. je společnost, která již pátým rokem nabízí služby v oblasti domácí zdravotní péče, péče o seniory, nemocné a osamocené občany v Brně. Heslem společnosti je: Vždy se přizpůsobíme Vašim potřebám… Profesionální a individuální přístup k lidem, kteří potřebují pomoc ostatních, ať už se jedná o seniory a nemocné pacienty nebo o jejich rodinné příslušníky, kteří nevědí, jak se s nastalou situací v rodině vypořádat, je samozřejmostí. Kromě pravidelné péče provádí profesionální tým zdravotních sester i rozhovory s nemocnými v jejich domácím prostředí, které je pro ně nejpohodlnější a nejpříjemnější, a tím urychluje rekonvalescenci, pozitivně ovlivňuje psychiku a snižuje riziko případných komplikací. Kromě Brna TopHelp působí i v Ostravě, v Praze a nově také v Brandýse nad Labem s dosahem pro Lysou nad Labem.

Kontaktní pracoviště Brandýs nad Labem

Nově otevřené pracoviště TopHelp s.r.o. v Brandýse nad Labem se nachází na adrese Pražská 298, 250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (v objektu firmy AMZ financial group s.r.o.). Jedná se pouze o kontaktní pracoviště, proto v případě nepřítomnosti personálu kontaktujte vedoucí zdravotní sestru paní Lenku Narovcovou, DiS. na tel. 735 174 570, nebo písemně na email: zdravotni@tophelpbrandys.cz. Pro více informací navštivte stránky www.tophelpplus.cz.