INFORMACE O ZVEŘEJNĚNÍ VÝSLEDKŮ VOLEB DO ZASTUPITELSTVA OBCE KONANÝCH VE DNECH 5. A 6. 10. 2018

V sobotu 6. října 2018 ve 14:00 hod. se volební místnosti uzavřou a okrskové volební komise zahájí zjišťování výsledků hlasování.
Výsledky za okrsky budou okrskové volební komise předávat Českému statistickému úřadu.
Po převzetí výsledků hlasování za volební okrsek do celkového zpracování budou výsledky okamžitě zveřejňovány na www.volby.cz.

Výsledky voleb do zastupitelstev jednotlivých obcí budou vyhlášeny příslušnými registračními úřady zveřejněním zápisu
o výsledku voleb do zastupitelstva obce na úřední desce registračního úřadu i na úřední desce obce, pro kterou byl registračním úřadem.
Celkové výsledky voleb budou vyhlášeny a uveřejněny Státní volební komisí sdělením ve Sbírce zákonů.