Městská vyznamenání jsou výrazem ocenění významných úspěchů jednotlivců i organizací. Udělují se za významnou a dlouhodobou práci pro město, za významné úspěchy v různých oborech, za vynikající reprezentaci města nebo státu, za hrdinské činy a statečnost, za přínos pro rozvoj kulturního, společenského a sportovního života v Lysé nad Labem a dále za zásluhy o město nebo k poctě významné návštěvy ve městě.

V roce 2022 se budou udělovat již počtrnácté. Navrhnout udělení vyznamenání může každý občan nebo organizace. Tedy i Vy. Váš návrh můžete předložit na přiloženém formuláři, případně napsat volnou formou se stejným obsahem. Formulář najdete též jako přílohu tohoto článku.

Případné dotazy Vám zodpoví referentka odboru školství, sociálních věcí, zdravotnictví a kultury Jitka Petrová, tel. 325 510 280.

Vaše návrhy očekáváme do 31. 1. 2022.

Návrhy odevzdávejte na podatelnu MěÚ Lysá nad Labem (můžete k tomu využít podací schránku umístěnou před vchodem do budovy radnice) nebo zasílejte na e-mail podatelna@mestolysa.cz.

Přílohy ke článku

Nalezli jste chybu? Označte ji myší a stiskněte Ctrl + Enter.