Městská vyznamenání jsou výrazem ocenění významných úspěchů jednotlivců i organizací. Udělují se za významnou a dlouhodobou práci pro město, za významné úspěchy v různých oborech, za vynikající reprezentaci města nebo státu, za hrdinské činy a statečnost, za přínos pro rozvoj kulturního, společenského a sportovního života v Lysé nad Labem a dále za zásluhy o město nebo k poctě významné návštěvy ve městě.

V roce 2021 se budou udělovat již potřinácté.

Navrhnout udělení vyznamenání může každý občan nebo organizace se zdůvodněním. Tedy i Vy.

Váš návrh můžete předložit na přiloženém formuláři, případně napsat volnou formou se stejným obsahem. Formulář najdete v příloze pod článkem.

Případné dotazy Vám zodpoví referentka odboru školství, sociálních věcí, zdravotnictví a kultury Jitka Petrová, tel. 325 510 280.

Vaše návrhy očekáváme do 29. 1. 2021.

Návrhy odevzdávejte na podatelnu MěÚ Lysá nad Labem (můžete k tomu využít podací schránku umístěnou na budově radnice) nebo zasílejte na e-mail podatelna@mestolysa.cz.