| 
  +420 325 510 211  | 
  DS:5adasau

Po dobrých zkušenostech z předchozích let se bude opakovat úspěšná akce Finančního úřadu Nymburk (dále jen FÚ), při níž budou pracovníci FÚ poskytovat konzultace a vybírat daňová přiznání v budově MěÚ Lysá nad Labem.

Všichni daňoví poplatníci, kteří budou za rok 2019 podávat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob, mohou v rámci služeb FÚ přijít ve středu 11. března 2020 od 8 do 18 hodin na MěÚ Lysá nad Labem (velká zasedací místnost ve staré budově).

Pracovníci FÚ ve výše uvedeném termínu umožní daňovým poplatníkům, aby si v klidu mohli vyřídit své záležitosti. Daňoví poplatníci zde mohou podat daňové přiznání, získat pomoc při jeho vyplnění a rovněž mohou obdržet složenku pro případné zaplacení daně. Formulář daňového přiznání je již možné vyzvednout v podatelně MěÚ (přízemí).

Informace pro správné plnění daňových povinností k daním z příjmů jsou zveřejněny na adrese: www.financnisprava.cz. Daňové přiznání lze nejsnadněji vyplnit a podat elektronicky prostřednictvím aplikace EPO na Daňovém portálu dostupném na: www.daneelektronicky.cz. Interaktivní formuláře DAP k DPFO a DPPO jsou také k dispozici na stránkách FS. 

LOGO F

Nalezli jste chybu? Označte jí myší a stiskněte Ctrl + Enter.