Plakát

Projekt je financován EU.

Název projektu:

MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN VZDĚLÁVÁNÍ MAS POLABÍ, o.p.s.

Projekt pro území: ORP LYSÁ NAD LABEM a MĚSTO BENÁTKY NAD JIZEROU

Žadatel projektu: MAS POLABÍ, o.p.s.

Partner projektu:Město LYSÁ NAD LABEM

Projekt MAP spadá pod OP Výzkum, vývoj a vzdělávání (MŠMT, PO3)  Délka trvání projektu: 1. 12. 2016 - 31. 10. 2018 Dotace:  2 270 993,20Kč,- Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0004016

• CÍLEM MAP je zlepšit kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách podporou spolupráce zřizovatelů, škol, ředitelů a učitelů i ostatních aktérů ve vzdělávání, to znamená společné plánování partnerských aktivit pro řešení místně specifických problémů a potřeb.

• MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁNY ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ JSOU ZAMĚŘENÉ NA PŘEDŠKOLNÍ A ZÁKLADNÍ VZDĚLÁVÁNÍ VČETNĚ NEFORMÁLNÍHO A ZÁJMOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ.

• VÝSTUPY PROJEKTU budou:

Strategický rámec MAP do roku 2023, vč. investičních priorit zde:

(schváleno Řídícím výborem a odevzdáno na sekretariát RSK 13. 2. 2017)

Dále soubor aktivit, z nichž vyplynou priority a návrhy konkrétních řešení místních problémů;

PROSÍM, POSÍLEJTE PROJEKTY/AKTIVITY DO AKČNÍHO PLÁNU MAP na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. DĚKUJEME.

PRO INVESTIČNÍ AKCE ZÁKLADNÍCH ŠKOL JE SOULAD SE STRATEGICKÝM RÁMCEM MAP

PODMÍNKOU ČERPÁNÍ DOTACÍ Z IROP.

ORGANIZAČNÍ STRUKTURA projektu MAP je tvořena následujícími jednotkami:

ŘÍDÍCÍ VÝBOR

ZŘIZOVATELÉ ŠKOL A ZÁSTUPCI ŠKOL JSOU VŽDY VÍTÁNI NA JEDNÁNÍCH ŘÍDÍCÍHO VÝBORU, V PŘÍPADĚ ZÁJMU STÁT SE ČLENEM ŘÍDÍCÍHO VÝBORU, KONTAKTUJTE PROSÍM koordinátorku MAP Mgr. Ing. Miladu Čáslavkovou:

mobil: 722 552 484,

REALIZAČNÍ TÝM

Projektový manažer:

Věcný manažer:

Administrativní pracovník za město Benátky nad Jizerou:

Magda Jamboro