| 
  +420 325 510 211  | 
  DS:5adasau

Od pondělí 16.3.2020 jezdí autobusy v Lysé nad Labem a celém Středočeském kraji podle prázdninových jízdních řádů. Další opatření a omezení je možné očekávat v souvislosti s aktuálním vývojem situace - např. plánované uzavření automobilky Škoda Auto.

Před cestou doporučujeme aktuální stav jízdních řádů zkontrolovat na vyhledávači www.idos.cz nebo na níže uvedených odkazech na konkrétní jízdní řády linek PID:
JŘ 431 - https://pid.cz/zastavkove-jizdni-rady/
JŘ 432 - https://pid.cz/zastavkove-jizdni-rady/

JŘ 442 - https://pid.cz/zastavkove-jizdni-rady/
JŘ 480 - https://pid.cz/zastavkove-jizdni-rady/
Jízdní řády jsou dle možností průběžně aktualizovány i na autobusových zastávkách.
Dále máme několik doporučení a opatření k současnému cestování autobusem.

Přední dveře všech autobusů v rámci preventivních opatření nejsou určeny pro nástup ani výstup cestujících. Jsou jen a pouze pro řidiče. Nepodlézejte pásky vyhrazující osobní prostor řidičů a nevystavujte je tak zbytečnému riziku! Řidiči už také neprodávají ani nekontrolují jízdenky.

Chraňme se navzájem - pokud máte teplotu, kašel nebo dýchací obtíže - zůstaňte prosím doma a hromadnou dopravou necestujte.

Pokud potřebujete cestovat autobusem - prosíme používejte roušky, respirátory nebo si alespoň zakryjte ústa jakýmkoli ochranným prostředkem (např. šálou nebo šátkem).

Ve veškerých vozidlech je na základě doporučení ČVUT vypnuta klimatizace, u ventilace je k její funkci přistupováno dle typu vozidla.

Autobusy automaticky zastaví v každé zastávce. Poptávková tlačítka signalizace nemačkejte!

Děkujeme, že se v této nelehké době při cestování veřejnou dopravou chováte zodpovědně.

veřejná doprava

Nalezli jste chybu? Označte jí myší a stiskněte Ctrl + Enter.